La finalul ședinței de Consiliu Județean, președintele Florin Mitroi a răspuns întrebărilor jurnaliștilor prezenți în Sala Remus Opreanu. În deschidere, aceasta a precizat faptul că astăzi a fost semnat contractul de execuție a drumului județean 226A pe tronsonul Pantelimon, Crucea, Istria și Cogealac.Florin Mitroi: aș spune că trebuie să mulțumim lui Dumnezeu că am rămas pe finanțarea spitalului Mama și Copilul. Normal ar trebui să se termine în 2026. Se lucrează zi …
Sursa: cugetliber.ro
Veste bună pentru cetățenii județului Constanța. A fost semnat contractul de execuție a DJ 226A
ARTICOLE SIMILARE



